У двох мішках було по 50 кг цукру. Після того як з одного мішка взяли у 3 рази більше цукру ніж

здругого, у ньому залишилось цукру уь 2 рази менше, ніж у другому. Скільки цукру залишилось в кожному мішку?

Ответы на вопрос

Отвечает Давыдкина Вика.

Ответ:

20 кг, 40 кг

Пошаговое объяснение:

Нехай з одного взяли х кг цукру, тоді з другого- 3х. Нехай в одному лишилось у, тоді в другому-2у. Складаєму систему рівнянь:

50-х=2у 50-х=2(50-3х) 50-х=100-6х -х+6х=100-50 5х=50

50-3х=у у=50-3х у=50-3х у=50-3х у=50-3х

х=50/5 х=10

у=50-3х у=50-3*10=50-30=20

В одному залишилось 20 кг цукру, в другому-2у=2*20=40 кг цукру