За 4 години поїзд проїхав 240 км. Яку відстань він про- їде за 10 годин, якщо його швидкість

становить 1/3 від попередньої ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ставрова Карина.

стара швидкість:240/4=60(км/год)

нова швидкість:60*(1/3)=20(км/год)

відстань:20*10=200(км)