Відшукати корінь рівняння (5y+7)(2y-0,4)=0


Ответы на вопрос

Отвечает Кивчун Максим.

Пошаговое объяснение:

(5y + 7)(2y - 0.4) = 0

5y + 7 = 0 2y - 0.4 = 0

y = -1.4 y = 0.2