У двох бочках разом 740 л палива. Коли з першої бочки взяли 13 палива, а з другої — 18, то в обох

бочках палива стало порівну. Скільки літрів палива було в кожній бочці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Ямалдинова Сабина.
1) 740-13-18=709 (л) осталось в двух бочках поровну
2) 709:2=354,5 (л) было в каждой (когда поровну)
3) 354,5+13=367,5 (л) было изначально в первой бочке.
4) 354,5+18=372,5 (л) было во второй.