Довжина однієї сторони прямокутника дорівнюєт36см що на 12см більше за довжину другої сторони.

Знайдіть периметр прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Сумской Макс.

Ответ:

120 см

Пошаговое объяснение:

1. 36-12= 24( см) - інша сторона прямокутника

2. (36+24)*2=120( см)