Три одинакові машини за 4 години роботи витратили 240 л пального витрачаючи порівно щогодини На

скільки годин роботи вистачить 400 л пального одній такій машині

Ответы на вопрос

Отвечает Колесникова Лиза.

Ответ:

240÷3=80-на 4 години 1 машині

80÷4=20-на 1 годину 1 машині

400÷20=20