Автомобіль їхав 2 години зі швидкістю 72,6км/годі 3 години 75 км/год. Знайти середню швидкість

автомобіля на всьому шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Фараонова Александра.

Відповідь: 74,04 км/год

Покрокове пояснення:

1) 72,6*2=145,2 км проіхав за 2 год

2) 75*3= 225 км проіхав за 3 год

3) 145,2+225=370,2 км весь шлях авто

4) 2+3=5 год був в дорозі

5) 370,2 : 5 = 74,04 км/год середня швидкість автомобіля