6. У кожній з двох купок лежить по 48 цукерок. З першої купки взяли 10% цукерок, і поклали у

другу купку. Після цього із другої купки взяли 15% цукерок і поклали у першу купку. Скільки цукерок стало у кожній купці?

Ответы на вопрос

Отвечает Кучуков Роман.
80\100=0.8x10=8 Цукерок взяли з першої купи,
80+8=88\100=0.88х50=44 взяли з другої купи
З першої купи у нас залишилося 72 цукерки а поклали 44 цукерки, тобто 72+44=166 цукерок у першій купі.
88-44=44 залишилося у другій купі