У кожній із двох купок лежить по 80 цукерок. Із першої купки взяли 10 % цукерок і поклали у другу

купку. Після цього із другої купки взяли 50 % отриманих цукерок і поклали у першу купку. Скільки цукерок стало у кожній купці?

Ответы на вопрос

Отвечает Хмызова Алёна.

Ответ:116  44

Пошаговое объяснение:

80:100=0.8 цук 1%

0.8х10=8цук поклали у другу

8+80=88цук 2 купка

88:100=0.88 цук1%

0.88х50=44цук поклали в першу

88-44=44цук стало у 2 купке

80-8+44=116цук стало у 1 купке

Отвечает Винс Катя.

Ответ:

116 44

Пошаговое объяснение:

Прости если неправильно