Пішохід ішов 2 год зі швидкістю 4,2 км/год. і 3год зі швидкістю 4,7. З якою сталою швидкістю він

мав іти, щоб подолати ту саму відстань за той самий час?​

Ответы на вопрос

Отвечает Царёв Дима.

Ответ:4.5км/час

Пошаговое объяснение:

4.2х2+4.7х3=8.4+14.1=22.5км за 5час

22.5:5=4.5км/час