Середнє арифметичне чисел 4,3 і "у„ дорівнює 3,35.Знайти число у​


Ответы на вопрос

Отвечает Линдеманн Тиль.

Ответ:

1.4,2 * 3 =12,6-сума трьох чисел

2.4,5+4,3=8,8-Сума двох відомих Чисел

3.12,6-8,8=3,8-трете число

ПОМОГИ МНЕ ПЛИЗ ЗАЙДИ НА МОЙ АКАУНТ!!!!!!

Пошаговое объяснение: