Господар кав'ярні мав намір придбати кавову машину за 8400грн. Ціна машини збільшилась на 2/7.

Скільки має заплатити господар? ПОМОГИТЕ РЕШИТЬ!

Ответы на вопрос

Отвечает Андрющенко Руслан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 8400 * 2/7 = 1200*2 / 1 = 2400/1 = 2400 (грн) - увеличилась цена

2) 8400 + 2400 = 10800 (грн) - новая цена