Одна сторона трикутника дорівнює 28 см, друга – на 8 см менша від першої, а третя – на 2 см менша

від другої. Знайдіть периметр трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Морская Виктория.

Ответ:

периметр - 96

Пошаговое объяснение:

1 сторона- 28 см

2 строна- ? на 8см менше ниж 1

Периметр- ?

1) 28-8=20(см) 2 сторона

2) (28+20)*2= 96(см)- периметр

либо

28+20+28+20=96

либо

28*2+20*2=96

Отвечает Третьяков Даниил.

Відповідь: периметер =56