Середнє арифметичне чисел х, 12 і 17 дорівнює 13.Знайдіть х​


Ответы на вопрос

Отвечает Рябикова Варвара.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(х+12+17):3=13

(х+29)=13*3

х+29=39

х=39-29

х=10