Пара чисел (х; 6) с розв'язком рівняння х- Зу = 7 Знайдіть невідоме число хв парі.25106- 1/3(

срочно пожалуйста) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лещенков Артём.

Ответ:

(25;6)

Пошаговое объяснение:

х-3у=7

(25;6)→25-3*6=25-18=7→7=7→Верно !!!