Help 250. Турист ішов пішки 3 год зі швидкістю 5 км/год і 5 годїхав на автобусі зі швидкістю 49

км/год. Знайдіть се-редню швидкість туриста протягом усього шляху.с условием пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Шишелова Виктория.

Ответ:

32,5 км/год

Пошаговое объяснение:

1) 3 · 5 = 15 (км) — турист ішов пішки;

2) 5 · 49 = 245 (км) — турист їхав на автобусі;

3) 15 + 245 = 260 (км) — весь шлях туриста;

4) 3 + 5 = 8 (год) — весь час, який турист був у дорозі;

5) 260 : 8 = 32,5 (км/год) — середня швидкість туриста протягом усього шляху.