За вісім тарілок заплатили ж стільки за дві кастрюлі одна тарілка коштує 50 грн. Скільки стоїть 1

кастрюля​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмикова Дарья.

1)8*50=400( грн) - коштує вісім тарілок;

2)400/2=200(грн)

Відповідь: одна кастрюля коштує 200 гривень.

Отвечает Ханский Кыдыр.

Ответ

Пошаговое объяснение:

1)50*8=400 - 8 тарелок

2)400:2=200 ожна кострюля