Знайдіть частку від ділення кореня рівняння 5х+6=6 -5х


Ответы на вопрос

Отвечает Базина Софья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5х+6=6-5х

5х+5х=6-6

10х=0

х=10:0

х=0