Автомобіль їхав 2,5 год зі швидкістю 64 км/год та 1,5 год зі швидкістю 60 км/год. Знайди середню

швидкість руху автомобіля протягом усього

Ответы на вопрос

Отвечает Устинова Ярослава.

Ответ:

64×2,5+60×1,5=160+90=250 км. за 4 часа

250÷4=62,6 км/час ср. скор.