Одне число в два рази більше за інше, а їх сума дорівнює 3,6 Знайди більше число


Ответы на вопрос

Отвечает Крымгужин Шаймурат.

Ответ:

перше число: 1,2

друге число, яке в 2 рози більше: 2,4

Пошаговое объяснение:

(2*х)+х=3,6

3х=3,6

х=3,6/3

х=1,2

(1,2*2)+1,2=3,6

2,4+1,2=3,6

перше число 1,2

друге число 2,4.

повинно бути правильно.

Отвечает Заварыко Ульяна.

Ответ:

..,...................