власна швидкість катера дорівнює 30 км/год , швидкість течії річки -2,2 км/год . Спочатку катер

йшов 1,2год проти течії річки,потім 0,8 год за течією.Який шлях пройшов катер за весь цей час?​

Ответы на вопрос

Отвечает Вертянкин Ваня.

Ответ:

59,12

Пошаговое объяснение:

1,2(30-2,2)+0,8(30+2,2)=6/5 ·139/5 +4/5 ·161/5=834/25

+644/25=1478/25=5912/100=59,12 км