Периметр трикутника = 34см; Одна його сторона = 15см, друга - у(ігрек)см.Склади вираз для

знаходження третьої сторони, і обчисли її значення, якщо у = 11​

Ответы на вопрос

Отвечает Исламбаева Гулнур.

Ответ:

P= 15+11+x

x=34-(15+11)

x=34-26

x=8