!!!!!Срочно!!!!!пжпжпжпжпжпжпжжпж Щоб витягнути відро води,треба ручку коловорота криниці

повернути 20 разів.Знайти глибину криниці, якщо діаметр барабана 30 см !!!!!!!Срочно!!!!!!! Пжпжпжпжпжпжпжпжпжпжпж

Ответы на вопрос

Отвечает Кудрявцева Елена.

Ответ:

В решении.

Пошаговое объяснение:

Щоб витягнути відро води,треба ручку коловорота криниці повернути 20 разів. Знайти глибину криниці, якщо діаметр барабана 30 см.

1) Найти длину окружности барабана:

L = 2πR, или πD;

L = 3,14 * 30 = 94,2 (cм);

2) Найти глубину колодца:

94,2 * 20 = 1884 (см) = 18 м 84 см.