СРОЧНО!!!!! до деякого числа праворуч дописала 6. І воно збільшилось в 13 разів. Яке це число даю

10 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Гвоздик Кузьма.

х - іскоме  число

( 10х +6)  - нове збільшене число

Рівняння:

13х = 10х + 6

13х - 10х = 6

         3х = 6

          х = 6 : 3

          х = 2

Перевірка:  26 : 2 = 13

                           13 = 13 вірно

Відповідь:  2

Отвечает Дідушок Даша.

Відповідь:

Число 2.

Покрокове пояснення:

При додаванні до деякого числа праворуч 6 воно збільшилось у 13 разів. Тепер число виду Х6 ділиться без залишку на 13 та результат цієї дії є число Х. При діленні двозначного числа на двозначне в процессі ділення молодшого розряду числа що ділиться приймає участь лише молодший розряд числа на яке ділять і результа такого ділення не залежить від старших розрядів. 6 / 3 = 2 - єдине число яке може бути результатом ділення Х6 / 13 є число 2.

Перевірка

26 / 13 = 2

2 = 2.