. Розв'яжіть задачу:Василько прочитав 0,04 книги, в якій 345 сторінок.Скільки сторінок залишилося

прочитати Василькові?​

Ответы на вопрос

Отвечает Красулина Вика.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

345*0,04=13,8 стр прочитал

345-13,8=331,2 стр осталось прочитать

Отвечает Герасименко Елизавета.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 345 * 0,04 = 13,8 (стр) - прочитал

2) 345 - 13,8 = 331,2 (стр) - осталось прочитать