У школи нпвчаэться 800 учнив Серед них дивчат на 16% бильше ниж хлопцив. Скильки хлопцив и скильки

дивчат навчаеться в школи?

Ответы на вопрос

Отвечает Милько Юля.

800 учеников - 100%

(100% - 16%) : 2 = 84% : 2 = 42% - мальчики

42% + 16% = 58% - девочки

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1) 800 : 100 · 42 = 8 · 42 = 336 учеников - мальчики;

2) 800 : 100 · 58 = 8 · 58 =  464 ученика - девочки.

Відповідь: 336 хлопчиків і 464 дівчинки.