У 5-А класи навчаються 28 учнив, у 5-Б класи - на 6 учнив бильше, ниж у 5-А, а в 5-В класи - на 4

учни менше, ниж у 5-А. Скилки учнив навчаються в 5-х класах?

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Даниил.
1) 28 + 6 = 34 (уч.) - у 5 - Б
2) 28 - 4 =24 (уч.) - у 5 - В
3) 28 + 34 + 24 = 86 (уч.) - всього
Вiдповiдь: у 5 класах навчаеться 86 учнiв.
Отвечает Постовалов Илья.
28+6=34 учні у 5 Б класі
28-4=24 учні у 5 В класі
28+34+24=86 учнів усього