Дві сторони трикутника дорівнюють по 10 см. Знайдіть довжину третьої сторони трикутника, якщо його

периметр дорівнює 94см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сергей Сергей.

Відповідь:

788 см

Покрокове пояснення:

1) 246 - 98 = 148 (см) — довжина другої сторони прямокутника.

2) Р = 2 • 246 + 2 • 148 = 788 (см) — периметр прямокутника.

Відповідь. Периметр прямокутника — 788 см.

Отвечает Зюбр Владислав.

Ответ:74

Пошаговое объяснение:

1) 10+10=20

2) 94-20=74