Знайдіть середнє значення величини 3 м і 28 дм. запиши числове значення відповіді у метрах.


Ответы на вопрос

Отвечает Астафьева Ксюша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

28 дм = 2,8 м

(3 + 2,8) : 2 = 5,8 : 2 = 2,9 м

Отвечает Кабдина София.

Ответ:

3м=30дм

30+28=58÷2=29дм

29дм=29÷100=2,9м