Не виконуючи побудови знайдіть точок координати перетину графіків y-x=5. 0,5x+y=2​


Ответы на вопрос

Отвечает Ерёмин Иван.

Система уравнений:

{ y-x=5

{ 0,5x+y=2​

у=5+х

0,5x+5+х=2​

1,5х=2-5

1,5х=-3

х=-3/1,5

х=-2

у=5-2=3

Точка пересечения (-2; 3)

Ответ: (-2; 3)