Середнє арифметичне двох чисел дорівнює 56. Знайдіть ці числа, якщо одне з них у 0,4 рази більше

від другого.

Ответы на вопрос

Отвечает Габидуллин Радмир.

Ответ:

С.А.=(x+4x)÷2=56

5x=56×2

5x=112

x=112÷5

x=22,4

22,4×4=89,6

(22,4+89,6)÷2=56

ответ 22,4 и 89,6