одна друкарка надрукує 80сторінок за 4дні ,а друга_за 5днів.за скільки днів надрукують ці друкарки

108сторінок якщо будуть працювати розом​

Ответы на вопрос

Отвечает Горнило Ліза.

Ответ:

80/4=20 страниц/день напечатает первая машинистка

80/5=16 страниц в день скорость второй машинистки

108:(20+16)=3 дня

Пошаговое объяснение: