Відповідь. 4. Загальна площа трьох кімнат дорівнює 42 м, до того ж площа другої кімнатина 2м (у

квадрате)менша від площі першої, а площа третьої удвічі більна від площі другой. Знайди площу кожної кімнати. .​

Ответы на вопрос

Отвечает Раитин Сергей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 комната = х м²

2 комната = х - 2 м²

3 комната = 2(х - 2) = 2х - 4

х + х - 2 + 2х - 4 = 42

х + х + 2х = 42 + 2 + 4

4х = 48

х = 48 : 4

х = 12

1 комната = (х) = 12 м²

2 комната = (х - 2) = 12 - 2 = 10 м²

3 комната = (2х - 4) = 2*12 - 4 = 24 - 4 = 20 м²

12 + 10 + 20 = 42