Із міста А у місто В, відстань між якими 320 км, одночасно виїхали автомобіль та автобус.

Автомобіль проїхав всю відстань за 4 год, автобус – за 5 год. На скільки швидкість автомобіля більша, ніж швидкість автобуса?

Ответы на вопрос

Отвечает Парфенчик Алиса.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 320 : 4 = 80 (км/ч) - скорость авто

2) 320 : 5 = 64 (км/ч) - скорость автобуса

3) 80 - 64 = 16 (км/ч) - больше скорость авто