Власна швидкість катера дорівнює 23,7 км/год, а швидкість течії річки — 2,8 км/год. Скільки

кілометрів пройшов катер за течією річки за 2,4 год та 3,5 год проти течії? БУДЬ ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ, ТРЕБА ЗДАТИ ДО ЧАСУ ДНЯ!

Ответы на вопрос

Отвечает Ермаков Роман.

Ответ:

136.75 км

Пошаговое объяснение:

За течією річки:

23,7+2,8=26,5 км/год

Він пройшов 2.4 год

26.5×2.4=63.6 км

Проти течії річки швидкість річкт віднімається тому, що вона заважає руху:

23.7-2.8=20.9 км/год

20.9км/год×3.5год=73.15км

Загальна відстань яку він проплив:

63.6+73.15=136.75км

(Но это не точно. Мы давно эту тему проходили)