Автомобіль проїхав 2 год зі швидкістю 63, 4 км/год і 3 год зі швидкістю 71, 8 км\ год. Знайди

середню швидкість руху автомобіля. Очень нужно. Помогите пж

Ответы на вопрос

Отвечает Бычков Влад.

Ответ:

68,44 км/ч

Пошаговое объяснение:

((63,4 х 2) + (71,8 х 3)): (2+3) = (126,8+218,4): 5 = 342,2:5=68,44 км/ч

весь путь 342,2 км автомобиль проехал за 5 часов, значит средняя скорость 68,44 км/ч

Отвечает Огородник Никита.

Ответ:

63,4×2=126,8(км) проїхав за 2 год

71,8×3=215,4(км) проїхав за 3 год

215,4+126,8=342,2(км) всього проїхав

3+2=5(год) їхав

342,2÷5=68,44(км/год)

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти середню швидкість руху, необхідно всю відстань поділити на весь час