За перший день зібрали 280 кг картоплі, що становить 70% усієї картоплі, посадженої на полі.

Знайдіть вагу всієї картоплі. Допоможіть Будь ласка ❤️​

Ответы на вопрос

Отвечает Дорош Алевтина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

280 кг - 70%

Х кг - 100%

х=(280*100):70=400 кг вес всего картофеля

Отвечает Белов Андрей.

Ответ:

100%-280

70%-x

280×70÷100=196(карт)

Ответ: 196 кг посадженоï на полi