Вибери i розв’яжи рiвняння, в якому необхiдно знайти невiдомий вiд‘ємник. 84678 :Х=6 Х—4089= 5687

75364—Х = 4125

Ответы на вопрос

Отвечает Ткачук Денис.

Ответ:

84678:х=6

х=84678:6

х=14113

х-4089=5687

х=4089+5687

х=9776

75364-х=4125

х=75364-4125

х=71239

Пошаговое объяснение: