Товар коштував 460 грн. Через деякий час його ціну збільшили на 69 грн. На скільки відсотків

підвищилася ціна товару?​

Ответы на вопрос

Отвечает Правоторова Вика.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

460 грн - 100%

 69 грн  - х %

х= 69 * 100% * 460

х= 15 % на стільки відсотків  підвищилася ціна товару

Отвечает Панасенко Мария.

Ответ:на 12.8%

460+69=529грн цена после збильш

529:460х100=112.8%

112.8-100=12.8%