Середнє арифметичне чисел 1,8 iа дорівнює 1,2. Знайти а.​


Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Елена.

Ответ:а=0.6

Пошаговое объяснение:

(1.8+а):2=1.2

1.8+а=1.2х2

а=2.4-1.8=0.6