Одна сторона трикутника дорівнює 75,6 см, друга сторона --- на 8,5 см довша від першої, а третя ---

на 12,3 коротша від другої. Знайдіть периметр трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Петраш Сергей.

Ответ:

75,6+(75,6+8,5)+(75,6+8,5-12,3)=75,6+84,1+71,8=231,5 см

Пошаговое объяснение: