Середнє арифметичне чисел 4,4 і х дорівнює 12,8. Знайдіть х.


Ответы на вопрос

Отвечает Бужак Лиза.

Ответ: 0,5*(4,4+х)=12,8 или 4,4+х=25,6 или х=25,6-4,4=21,2.

Пошаговое объяснение: