У мамы было 840 гривень третину грошей вона витратила на продукти і 120 грн на квитки до кінотеатру

скільки грошей залишилося у мами ?

Ответы на вопрос

Отвечает Драч Даша.

Пошаговое объяснение:

1) 840:3=280(грн) — витратила на продукти.

2) 840-(280+120)=440(грн) — залишилося у мами.

Ответ: 440 грн.

Отвечает Владыкина Мария.

1) 840 - (840:3) = 840 - 280 = 560

2) 560-120= 440

Ответ: 440