Зі200кг насіння льону сходе74кг олії скільки виходить із 700 кг такого насіння​


Ответы на вопрос

Отвечает Петровская Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

200 кг насiння = 74 кг масла

700 кг насiння = х кг масла

200/700 = 74/х

х = 700 * 74 / 200

х = 51800/200

х = 259

Ответ : 259 кг масла