із двох міст відстань між якими 139,5 км назустріч одне одному виїхали велосипедист і мотоцикліст.

Швидкість мотоцикліста 43,4 км/год , а швидкість велосипедиста в 3,5 рази менше. через який час вони зустрінутся? Допоможуть будь ласка пжжжжж

Ответы на вопрос

Отвечает Азирбеков Темирлан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 43,4 : 3,5 = 12,4 (км/ч) - скорость велосипедиста

2) 43,4 + 12,4 = 55,8 (км/ч) - скорость сближения

3) 139,5 : 55,8 = 2,5 (часа) - они встретятся