Кількість хлопців відноситься до кількості дівчат у таборі як 3 : 4. Кого в таборі більше – хлопців

чи дівчат – і на скільки, якщо всього в таборі 84 дитини.

Ответы на вопрос

Отвечает Голота Валера.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3х + 4х = 84

7х = 84

х = 12

3 * 12 = 36

4* 12 = 48

48 - 36 = 12

Дівчат, на 12