Коли Маринка витратила 75% своїх грошей, а Даринка ⅔ своїх грошей, то грошей у них залишилось

порівнуво. Скільки грошей було спочатку в кожної дівчинки, якщо разом у них було 28 грн? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Согомонян Сергей.

Ответ:

Маринка - х грн.

Даринка -у грн.

х+у=28

0.25х=1/3у система рівнянь

розв'язуємо підстановкою х=28-у

0.25*(28-у)=1/3у

7-0.25у=1/3у

7=1/3у+1/4у

7=4/12у+3/12у

7=7/12у

у=7/(7/12)=7/1*12/7=12 грн Даринка

х=28-у=28-12=16грн. Маринка