(а²-26)²-b³, Знайдіть значення виразу якщо. a=-5; b= - 1/2


Ответы на вопрос

Отвечает Клімук Соня.

Пошаговое объяснение:

а= - 5

b= - 1/2

(a^2-26)^2-b^3=a^4-2a^2×26+26^2-b^2=

=a^4-52a^2+676-b^3=

=(-5)^4-52×(-5)^2+676-(-1/2)^3=

=625-1300+676+0,125=1,125