Поїзд йде зі швидкістю 40 км/год. Зустрічний поїзд, довжина якого 75 м, проходить повз машиніста за

3 с. Визначити швидкість зустрічного поїзда.

Ответы на вопрос

Отвечает Вайс Арина.

Ответ:

V_{1} - Шв поїзда - 40 км/год (це 11,1 м/с)

S - Довж зустр. поїзда - 75 м

t - 3 c

V_{2} - Шв. зустрічного поїзда - ?

V_{1} +V_{2} = \frac{S}{t}

Звідси V_{2} = \frac{S}{t} - V_{1}

Підставляєм:

V_{2} = \frac{75}{3} - 11,1

V_{2} = 13,9 м/с (або це 50 км/год)