Твірна конуса дорівнює 8 і нахилена до площини основи під кутом 30°. Знайдіть висоту конуса та

площу осьового перерізу.

Ответы на вопрос

Отвечает Выков Анзор.

Ответ:

4 од;    16√3 од²

Пошаговое объяснение:

ΔАВС - осьовий переріз конуса, де ВН - висота, ∠А=∠С=30°,  АВ=ВС=8 од.

ΔВСН - прямокутний, ВН=1/2 ВС за властивістю катета, що лежить навпроти кута 30°

ВН=4 од.

S(ВСН)=1/2 * ВН * ВС * sin СВН

∠СВН=90-30=60°

S(ВСН)=1/2 * 4 * 8 * √3/2 = 8√3 од²

S(АВС)=2S(ВСН)=16√3 од²